Archiv

31. 8. 2019 od 18 h
Kostel sv. Máří Magdalény, Božanov

Eva Urbanová - soprán
Moravské klavírní trio  

Více

24. 8. 2019 od 18 h
Kostel Panny Marie Pomocné, Teplice nad Metují / Kamenec

Absolutní vítěz Concertina Praga Duo Bubreg (klarinet, saxofone) 

Více

17. 8. 2019 od 18 h
Kostel sv. Barbory, Otovice

Jiří Vodička - housle
Martin Kasík - klavír

Více

10. 8. 2019 od 18 h
Kostel sv. Prokopa, Bezděkov nad Metují

Ricardo Matosinhos (Portugalsko) - lesní roh, wagnerova tuba
Zuzana Rzounková, Jan Vobořil, Martin Sokol - lesní roh
Máté Harangozó (Maďarsko) - lesní roh
Jana Goliášová - klavír

Více

3. 8. 2019 od 18 h
Klášterní kostel sv. Vojtěcha, Broumov

Martin Šrejma - tenor
Zuzana Rzounková - lesní roh
Martin Sokol - lesní roh
Orchestr L´Armonia Terrena
dirigent Zdeněk Klauda

Více

27. 7. 2019 od 18 h
Kostel sv. Anny, Vižňov

Petr Nouzovský - violoncello
Kristina Fialová - viola
Stamicovo kvarteto

Více

20. 7. 2019 od 18 h
Kostel sv. Markéty, Šonov

Duo Aliada (saxofon, akordeon) / Rakousko
Michal Knot - saxofon
Bogdan Laketic - akordeon

Více

13. 7. 2019 od 18 h
Kostel sv. Jiří a Martina, Martínkovice

Jan Schulmeister - klavír
Arthur Coatalen (Francie) - klavír
vítězové Mezinárodní soutěže pro mladé klavíristy Broumovská klávesa 2019

Více

6. 7. 2019 od 18 h
Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Polici nad Metují

Jakub Bokun – dirigent (Polsko)
Smyčcový orchestr Inter>CAMERATA (Polsko​)
Komorní orchestr Radom (Polsko)
Magdalena Jakubska-Szymiec​ – saxofon​ (Polsko)

Více

29. 6. 2019 od 18 h
Klášterní kostel sv. Vojtěcha, Broumov

Augustin Šenkýř:  „Dies Numini et Principi“
Sólisté a orchestr Národního divadla v Praze
Pěvecký sbor Amicitia ZUŠ Broumov

Více

1. 5. 2019 od 18 h
Dřevník, Klášter Broumov

Dasha & Epoque Quartet

Více

1. 9. 2018
Klášterní kostel sv. Vojtěcha, Broumov

Kateřina Kněžíková – soprán
Milan Al-Ashab – housle
Zdeněk Klauda – dirigent
L´Armonia Terrena – orchestr

Více

25. 8. 2018
Kostel sv. Jiří a Martina, Martínkovice

Prague Cello Quartet

Více

18. 8. 2018
Kostel sv. Anny, Vižňov

ensemble CASTELKORN  (FRANCIE)

Více

11. 8. 2018
Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Polici nad Metují

Esa Tapani, lesní roh (FINSKO)
Jan Vobořil, lesní roh
Zuzana Rzounková, lesní roh
Jana Goliášová, klavír

Více

4. 8. 2018
Kostel sv. Prokopa, Bezděkov nad Metují

ACCIO PIANO TRIO (RAKOUSKO)

Více

28. 7. 2018
Kostel sv. Barbory, Otovice

Adam Plšek, fagot - vítěz rozhlasové soutěže Concertino Praga
Eliška Tkadlčíková, klavír - vítězka Mezinárodní soutěže pro mladé klavíristy Broumovská klávesa​
Stanislav Gallin, klavír

Více

21. 7. 2018
Kostel sv. Petra a Pavla, Broumov

Přemysl Kšica - varhany
Miroslav Smrčka - trubka

Více

14. 7. 2018
Klášterní kostel sv. Vojtěcha, Broumov

Petr Nouzovský, violoncello
Kristina Fialová, viola  

Více

7. 7. 2018
Kostel sv. Markéty, Šonov

Miloš Vacek, 1. housle
Richard Kružík, 2. housle
Jan Řezníček, viola
Břetislav Vybíral, violoncello

Více

30. 6. 2018
Kostel sv. Máří Magdalény, Božanov

Adam Viktora / umělecký vedoucí 
Gabriela Eibenová / soprán
Daniela Čermáková / alt
Petr Daněk / průvodní slovo

Více

1. 5. 2018
Dřevník, Klášter Broumov

Kateřina Englichová, harfa
Vilém Veverka, hoboj

Více


Partneři


Všichni partneři



Další akce na Broumovsku