Sobota 1. 7. 2017, 18:00
Božanov, kostel sv. Máří Magdalény


Vilém Veverka a Ensemble 18+
Sobota 8. 7. 2017, 18:00
Kostel sv. Michaela, Vernéřovice


Musica Braunensis - hudba autorů broumovského regionu
Sobota 15. 7. 2017, 18:00
Kostel sv. Vavřince, Teplice nad Metují


Quintana (Itálie)
Ilaria Fantin - arciloutna, perkuse & zpěv
Kateřina Ghannudi - trojřadá barokní harfa & zpěv
Sobota 22. 7. 2017, 18:00
Kostel sv. Jakuba Většího, Ruprechtice


Kateřina Englichová, harfa
Sobota 29. 7. 2017, 18:00
Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Police nad Metují


Marek Kozák, klavír (laureát soutěže Pražské jaro)
Matouš Pěruška, housle
Sobota 5. 8. 2017, 18:00
Kostel sv. Anny, Vižňov


Simona Houda Šaturová, soprán
Lenka Navrátilová, klavír
Sobota 12. 8. 2017, 18:00
Kostel sv. Barbory, Otovice


Saar Berger (Německo), lesní roh
Zuzana Rzounková, lesní roh
Petr Hernych, lesní roh
Jana Goliášová, klavír
Sobota 19. 8. 2017, 18:00
Kostel sv. Jiří a Martina, Martínkovice


Zemlinského kvarteto a Eva Garajová, zpěv
Sobota 26. 8. 2017, 18:00
Kostel sv. Markéty, Šonov


Martinů Voices
Sobota 2. 9. 2017, 18:00
Klášterní kostel sv. Vojtěcha, Broumov


Komorní sólisté Karla Růžičky
Škampovo kvarteto
Jakub Dvořáček, klavír
Kühnův smíšený sbor
Marek Vorlíček

11. ročník festivalu navštívilo přes 2800 posluchačů, kteří přispěli na dobrovolném vstupném částkou převyšující 183.000 Kč. Všem, kdo přispěli, děkujeme.

Program letošního festivalu

Za poklady Broumovska 2017
12. ročník letního hudebního festivalu
1. 7. - 2. 9. 2017

 

1. 7. Božanov, kostel sv. Máří Magdalény
Vilém Veverka a Ensemble 18+

8. 7. Vernéřovice, kostel sv. Michaela
Musica Braunensis - hudba autorů broumovského regionu

15. 7. Teplice nad Metují, kostel sv. Vavřince
Quintana Music (Itálie)
Ilaria Fantin – arciloutna, perkuse & zpěv
Kateřina Ghannudi - trojřadá barokní harfa & zpěv

22. 7.  Ruprechtice, kostel sv. Jakuba Většího
Kateřina Englichová - harfa

29. 7. Otovice, kostel sv. Barbory
Marek Kozák - klavír (laureát soutěže Pražské jaro)
Matouš Pěruška – housle

5. 8. Vižňov, kostel sv. Anny
Simona Houda Šaturová - soprán
Lenka Navrátilová -klavír

12. 8. místo bude upřesněno
Esa Tapani (Finsko) - lesní roh
Zuzana Rzounková - lesní roh
Petr Hernych - lesní roh
Jana Goliášová - klavír

19. 8. Martínkovice, kostel sv. Jiří a Martina
Zemlinského kvarteto
Eva Garajová - zpěv

26. 8. Šonov, kostel sv. Markéty
Martinů Voices

2. 9. Broumov, klášterní kostel sv. Vojtěcha
Komorní sólisté Karla Růžičky
Smyčcový kvartet
Jakub Dvořáček - klavír
Kühnův smíšený sbor
Marek Vorlíček

Začátky koncertů 18:00
Vstupné dobrovolné

Další akce na Broumovsku

zobrazit více akcí >